Савез Федератион
Молио бих вас да ми се у икариаму обратите,путем поруке,да бих вас могао прихватити на форуму.
Унапред захвалан:
Саватије
Савез Федератион
Молио бих вас да ми се у икариаму обратите,путем поруке,да бих вас могао прихватити на форуму.
Унапред захвалан:
Саватије
Савез Федератион
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сви који се региструју на форум нека на игрици контактирају играча: Фидел Кастро
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Samo za SLAJA
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSub Sep 11, 2010 12:42 pm od Allan Raise

» WORD CUP 2010 Јужна Африка
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSub Sep 11, 2010 12:27 pm od Allan Raise

» Za sve posmatrace
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimePet Maj 28, 2010 12:34 pm od dulencee

» Да ли Икариам може бити опасан по здравље?
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 5:58 pm od Gost

» Клуб љубитеља мулти налога Пинк Пантера
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeUto Feb 09, 2010 10:54 pm od mikserno1

» SAMO ZA KIS, POZDRAV OD FED-a
WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeUto Feb 02, 2010 9:01 pm od Cvoro


 

 WORD CUP 2010 Јужна Африка

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
MasterDark
Fed Administrator
Fed Administrator
MasterDark


Lav Posts : 69
Join date : 28.10.2009
Age : 45
Location : Zrenjanin

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeNed Jun 13, 2010 10:08 pm

Коментаришите све о Светском првенству, буквално се овде испразните...Smile
Nazad na vrh Ići dole
sadojevicka
Fed Urednik
Fed Urednik



Strelac Posts : 87
Join date : 08.12.2009
Age : 35
Location : Subotica

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeUto Jun 15, 2010 10:43 pm

nisu te valjda svi ispalili. a tako ste svi to lepo poceli komentarisati preko kruznih Very Happy Smile negod a i ja kazem nesto kad sam vec pocela. ja mislim da su svi losi komentari suvisni ipak je ovo nesto lepo i za mnoge "sveto". ja volim i gledati i igrati fudbal i uzivam u ovom kupu jer se ovakav fudbal retko kad vidja. i ja licno hvalim nase igrace sto su uspeli uci u spisak reprezentacija ucesnika. za neke nase kosije ipak pevaju "isli smo u afriku da sadimo papriku" mi se tako ne sramotimo jer mi tu igramo fudbal. samo napred, i srecno.
Nazad na vrh Ići dole
mikserno1
Fed Dvorska Luda
Fed Dvorska Luda
mikserno1


Devica Posts : 130
Join date : 04.09.2009
Age : 57
Location : Beograd

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 9:40 am

Ма колико то изгледало тешко, немогуће, треба смоћи снаге и размишљати реално. У спорту, генерално, циљ-успех, зависи од "крвавог" рада...данас све више и од других ствари (наука, лова, итд...).
И ако смо рекли да је успех то што смо се квалификовали на светско првенство, брже боље смо "померили" тај циљ...понеки чак и до финала Shocked светског купа.
У нашој репрезентацији играју све "легионари"-млади људи који су отишли одавде да би се бавили врхунским спортом...и зарадили уз то, лепу кинту. Пођимо од тога-шта им је ова наша нација омогућила да постану врхунски, цењени и "велики"? Бесплатну основну школу, плаћену средњу и "могућност" да запале одавде...каман. Хвала њима што се одазивају на позив земље, носе црвене дресове и "раде" у интересу имена Србија. Раде, понекад погреше и то је то...Углавном су до сада добро радили, остварили циљ учешћем...Све даље од тога, биће част од Бога...
Треба их бодрити, па тачно све утакмице да изгубе.
Није само фудбал област у којој, као нација, много више хоћемо да добијемо, него што смо спремни да дамо...Има много важнијих области, које се тичу обичног човека, детета, жене...

А ако пажљиво погледате, видећете тамо, у Јужној Африци, на трибинама, осим наших навијача и неке ликове, који "као битне фаце" гледају текме...Не да нема њиховог доприноса у целој овој причи, не да нема смисла у томе што им "дупе види пут", него је то она наша "реалност"...лична и само лична задовољства, интереси и промоције...а нацију ко *ебе. Исто је то и са евром, Косовом, мостом преко Аде, Фијатом итдитд...
Драги моји ФЕД савезници...Што би рекле Лале, немојте се једити Smile Живот је један, кратак и поприлично суров...На нама је да га "бојимо" у плус, стално и увек из почетка, свакога дана ако треба...Осмех на лице, да би могли даље, правим путем
Smile
Nazad na vrh Ići dole
MasterDark
Fed Administrator
Fed Administrator
MasterDark


Lav Posts : 69
Join date : 28.10.2009
Age : 45
Location : Zrenjanin

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 10:28 pm

ja mislim da će nas nemci oprati jedno 3:0
Nazad na vrh Ići dole
Фидел Кастро
Fed Administrator
Fed Administrator
Фидел Кастро


Strelac Posts : 218
Join date : 06.09.2009
Age : 42
Location : Пљевља

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 10:29 pm

Bice ko protiv argentine 2006 Wink
Nazad na vrh Ići dole
sadojevicka
Fed Urednik
Fed Urednik



Strelac Posts : 87
Join date : 08.12.2009
Age : 35
Location : Subotica

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeČet Jun 17, 2010 9:37 pm

ja kazem da nece ja ipak verujem u cuda, tj nadam se a nada umire poslednja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sadojevicka
Fed Urednik
Fed Urednik



Strelac Posts : 87
Join date : 08.12.2009
Age : 35
Location : Subotica

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimePet Jun 18, 2010 6:49 pm

i sta sam rekla, cuda postoje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Allan Raise
Fed Tinejdzer
Fed Tinejdzer
Allan Raise


Bik Posts : 20
Join date : 11.09.2010
Age : 25
Location : Cacak

WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitimeSub Sep 11, 2010 12:27 pm

ne postoje vec moras se sam boriti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





WORD CUP 2010 Јужна Африка Empty
PočaljiNaslov: Re: WORD CUP 2010 Јужна Африка   WORD CUP 2010 Јужна Африка I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
WORD CUP 2010 Јужна Африка
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Савез Федератион :: Фед :: WORD CUP 2010 Jужна Африка-
Skoči na: